MENU
pl en de
O nas

O nas


Poznaj naszą firmę!

Certyfikat ISO 9001:2015


Firma PLASTCARD® jest jednym z największych producentów kart plastikowych zarówno w Polsce jak i w Europie.

Specjalizujemy się w produkcji kart plastikowych w różnych technologiach i konfiguracjach, spotykanych obecnie na rynku. Produkujemy dla firm sprzedających kartę jako produkt końcowy. Jesteśmy wsparciem dla każdego integratora systemów, w których karta plastikowa jest nieodzowną jego częścią. Technologia produkcji kart, chociaż znana od dziesięcioleci, jest ciągle modyfikowana i unowocześniana, by sprostać wymaganiom rynku - dlatego, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach i technologiach stosowanych w produkcji kart oraz na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników w branży kart, tworzymy doskonały produkt dla najbardziej wymagających odbiorców.

Nasze karty produkowane są na najwyższej jakości materiałach europejskich dostawców przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych dostępnych technologii. Korzystając z innowacji i najwyższego standardu obsługi realizujemy zamówienia już w 24 godziny!

Postawiliśmy na technologię druku UV, a także najnowsze urządzenia w dziedzinie produkcji oraz personalizacji kart, tworząc wysokiej klasy produkty dla profesjonalnych odsprzedawców kart plastikowych, a także integratorów systemów informatycznych, w których karty służą celom identyfikacyjnym. Oferta Plastcard skierowana jest wyłącznie do firm sprzedających kartę jako produkt końcowy, uzupełniony o dane personalne Odbiorcy.